web tasarım

Skip links

Harpuşta-Tanay Konakları

H-H001

H-H002

H-H003

Harpuşta

Harpuşta su yada kar gibi istenmeyen faktörlerin birikmemesi icin üretilen bina elamanıdır.Harpuşta duvar yada çatı parapeti üstüne kullanılır.Harpuşta binaların ısı yalıtımı zorunluluğu ile ,mantolama ve cephe kaplamalarında. Yalıtım ve parapet birleşiminde sıklıkla kullanılır. Harpuştacı olarak ürettiğimiz harpuştalar. Polimer beton olarak adlandırılan kararlı polyester reçineleri ile bağlanmış silika ve kuvars agregalarının bir kombinasyonunu içeren yüksek kaliteli bir malzemedir. Özellikle harpuştalarda beton direnci geleneksel betonlara göre daha fazla darbelere. Dirençlidir ve daha hafiftir.Harpuşta birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir.

 

İnşaatların yapımı esnasında oluşan harpuşta detaylarına uygun çözümlerle. Üretilen harpuştalar kolay montaj olanaklarıyla ile dikkat çekmektedirler. Ürünümüz harpuşta şık ve kaliteli görünümdedir. Ekonomik fiyatlı harpuştalar Su çekmeme özelliğinin yanısıra uzun yıllar dayanıklıdırlar. Harpuştaların cephelere uygun renk seçeneklerinin olması ve emsallerine göre ek yapılmadan uygulanabilmesi harpuştayı tercih sebebi yapmaktadır.

Harpuşta Nedir?

Harpuştacının ürünü harpuştanın montajı kolaydır.Önce harpuştanın uygulanacağı zemin temizlenir.Harpuştanın hem kendine hem de montaj yapılacak yerin üzerine beton harcı uygulanır.Harpuştanın arkasındaki demir bağlantı noktaları montaj yapılacak alana doğru açılır.Harpuşta hizzalanarak ve doğrulanarak takılır.Harpuşta ların arasındaki aralık derz aparatı ile temizlenir.Harpuştaların arasındaki derz poliüretan mastik ile doldurulur.Harpuştacının ürünü harpuştalar en maksimum 60 cm ,boy maksimum 300 cm olarak üretilmektedir.Bu da harpuştaların emsallerine göre ek yapılmadan her türlü mimari detayın cözülmesine olanak sağlayarak uygulanması demektir.

 

Harpuştacı mimari projelerde rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve estetik cözümler sunmak üzere pratik bitiş elemanları üreten bir kuruluştur.Bu sektörde 17 yıllık tecrübesiyle varolan ArtistA,polimer prekast panel imalatlarına yeni ürün Harpuştacı ile piyasada yerini almaktadır.Daha fazla bilgi ve irtibat için firmamızın iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.