web tasarım

Skip links

ŞAPKALAR

H-Ş001

Şapkalar

Şapkalar su yada kar gibi istenmeyen faktörlerin birikmemesi icin üretilen bina elamanlarıdır.Şapkalar duvar yada kolon üstüne kullanılır. Harpuştacı olarak ürettiğimiz Şapkalar polimer beton olarak adlandırılan kararlı polyester reçineleri ile bağlanmış silika ve kuvars agregalarının bir kombinasyonunu içeren yüksek kaliteli bir malzemedir.Özellikle Şapkalarda beton direnci geleneksel betonlara göre daha fazla darbelere dirençlidir ve daha hafiftir. Şapkalar birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir.

 

İnşaatların yapımı esnasında oluşan Şapkalar detaylarına uygun çözümlerle üretilen Şapkalar kolay montaj olanaklarıyla ile dikkat çekmektedirler.Ürünümüz Şapkalar şık ve kaliteli görünümdedir.Ekonomik fiyatlı Şapkalar su çekmeme özelliğinin yanısıra uzun yıllar dayanıklıdırlar. Şapkalar cephelere uygun renk seçeneklerinin olması ve emsallerine göre ek yapılmadan uygulanabilmesi Şapkaları tercih sebebi yapmaktadır.

 

Harpuştacının ürünü Şapkaların montajı kolaydır.Önce Şapkanın uygulanacağı zemin temizlenir. Şapkanın hem kendine hem de montaj yapılacak yerin üzerine beton harcı uygulanır. Şapkanın arkasındaki demir bağlantı noktaları montaj yapılacak alana doğru açılır. Şapka hizzalanarak ve doğrulanarak takılır.

 

Harpuştacı mimari projelerde rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve estetik cözümler sunmak üzere pratik bitiş elemanları üreten bir kuruluştur.Bu sektörde 17 yıllık tecrübesiyle varolan ArtistA,polimer prekast panel imalatlarına yeni ürün Harpuştacı ile piyasada yerini almaktadır.Daha fazla bilgi ve irtibat için firmamızın iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.