web tasarım

Skip links

SÜPÜRGELİK & BAZA

H-B001

H-S001

Süpürgelik ve Bazalar

Süpürgelik ve Bazalar ,yapılarda duvarların döşeme ile birleştiği yerlerde boydan boya yerleştirilen dekoratif şeritlerdir.Süpürgelikler ve Bazalar yerden gelecek ayak,eşya ve diğer darbelerin duvara zarara vermesini önleyen bina elamanlarıdır.Süpürgeliklerve Bazalar aslen duvar diplerindeki döşeme,alçı ve badana kusurlarını kapatarak cephenin kusursuz görünmesini sağlarlar. Harpuştacı ürünü Süpürgelik ve Bazalar polimer beton olarak adlandırılan kararlı polyester reçineleri ile bağlanmış silika ve kuvars agregalarının bir kombinasyonunu içeren yüksek kaliteli bir malzemedir.Özellikle Süpürgelik ve Bazalarda beton direnci geleneksel betonlara göre daha fazla darbelere dirençlidir ve daha hafiftir.Süpürgelik ve Bazalar birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir.

 

İnşaatların yapımı esnasında oluşan Süpürge ve Baza detaylarına uygun çözümlerle üretilen Süpürge ve Bazalar kolay montaj olanaklarıyla ile dikkat çekmektedirler.Ürünümüz Süpürgelik ve Bazalar şık ve kaliteli görünümdedir.Ekonomik fiyatlı Süpürgelik ve Bazalar su çekmeme özelliğinin yanısıra uzun yıllar dayanıklıdırlar.Süpürgelik ve Bazaların cephelere uygun renk seçeneklerinin olması ve emsallerine göre ek yapılmadan uygulanabilmesi Harpuştacının ürettiği Süpürgelik ve Bazaları tercih sebebi yapmaktadır.

 

Harpuştacının ürünü Süpürgelik ve Bazanın montajı kolaydır.Önce Süpürgelik veya Bazanın uygulanacağı zemin temizlenir.Süpürgelik veya Baza hem kendine hem de montaj yapılacak yerin üzerine beton harcı uygulanır. Süpürgelik veya Baza hizzalanarak ve doğrulanarak takılır. Süpürgelik veya Baza ların arasındaki aralık derz aparatı ile temizlenir. Süpürgelik veya Baza ların arasındaki derz poliüretan mastik ile doldurulur.Harpuştacının ürünü Süpürgelik ve Bazalar boy maksimum 300 cm olarak üretilmektedir.Bu da Süpürgelik ve Bazaların emsallerine göre ek yapılmadan her türlü mimari detayın cözülmesine olanak sağlayarak uygulanması demektir.

 

Harpuştacı mimari projelerde rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve estetik cözümler sunmak üzere pratik bitiş elemanları üreten bir kuruluştur.Bu sektörde 17 yıllık tecrübesiyle varolan ArtistA,polimer prekast panel imalatlarına yeni ürün Harpuştacı ile piyasada yerini almaktadır.Daha fazla bilgi ve irtibat için firmamızın iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.