web tasarım

Skip links

YAĞMUR İNİŞLERİ

H-Y001

H-Y002

Yağmur İnişleri

Yağmur İnişi Kapamaları oluklara çatıdan gelen yağış suyunu zemine ileten düşey boruları dekoratif ve darbelere dayanıklı olması için yapılmış bina elemanlarıdır.Harpuştacı ürünü Yağmur İnişi Kapamaları polimer beton olarak adlandırılan kararlı polyester reçineleri ile bağlanmış silika ve kuvars agregalarının bir kombinasyonunu içeren yüksek kaliteli bir malzemedir.Özellikle Yağmur İnişi Kapama larında beton direnci geleneksel betonlara göre daha fazla darbelere dirençlidir ve daha hafiftir. Yağmur İnişi Kapamaları birinci sınıf fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir.

 

İnşaatların yapımı esnasında oluşan Yağmur İnişi Kapamaları detaylarına uygun çözümlerle üretilen Yağmur İnişi Kapamaları kolay montaj olanaklarıyla ile dikkat çekmektedirler.Ürünümüz Yağmur İnişi Kapamaları şık ve kaliteli görünümdedir.Ekonomik fiyatlı Yağmur İnişi Kapamaları su çekmeme özelliğinin yanısıra uzun yıllar dayanıklıdırlar. Yağmur İnişi Kapamalarının cephelere uygun renk seçeneklerinin olması ve emsallerine göre ek yapılmadan uygulanabilmesi

Harpuştacının ürettiği Yağmur İnişi Kapamaları nı tercih sebebi yapmaktadır.

 

Harpuştacının ürünü Yağmur İnişi Kapamaları nın montajı kolaydır.Önce Yağmur İnişi Kapamaları nın uygulanacağı zemin temizlenir. Yağmur oluğunu çevreleyeek şekilde Yağmur İnişi Kapamaları hizzalanır. Yağmur İnişi Kapamaları içine kutu profiller konur ve duvara monte edilir. Yağmur İnişi Kapamaları nın arasındaki derz poliüretan mastik ile doldurulur.Harpuştacının ürünü Yağmur İnişi Kapamaları boy maksimum 200 cm olarak üretilmektedir.Bu da Yağmur İnişi Kapamaları nın emsallerine göre ek yapılmadan her türlü mimari detayın cözülmesine olanak sağlayarak uygulanması demektir.

 

Harpuştacı mimari projelerde rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve estetik cözümler sunmak üzere pratik bitiş elemanları üreten bir kuruluştur.Bu sektörde 17 yıllık tecrübesiyle varolan ArtistA,polimer prekast panel imalatlarına yeni ürün Harpuştacı ile piyasada yerini almaktadır.Daha fazla bilgi ve irtibat için firmamızın iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.